De verbinding tussen A8 en A9 wordt niet voor 2025 gerealiseerd.

Gepubliceerd door Patrick Huijsen op

Dit jaar is ingeruimd voor onderzoek naar de ‘beleving van de bewoners van Krommenie en Assendelft rondom de N203′ en de aansluiting van Krommenie en Assendelft op het OV.

Het participatietraject waarbij “ervaringen en ideeën van bewoners” opgehaald worden, start op 25 maart met een bijeenkomst op het Trias VMBO.

Het participatietraject bestaat volgens de Provincie “uit bijeenkomsten, gesprekken met bewoners en digitale participatie” waarbij “ook gebruik gemaakt van de kennis van experts.”

Omdat eventuele realisering van de verbinding op z’n vroegst over zo’n vijf jaar gaat beginnen (en dan nog lang niet afgerond is), richt het onderzoek zich op hoe “de leefbaarheid in Krommenie op korte termijn kan worden verbeterd.” Meer informatie over de avond wordt in de komende weken bekend gemaakt via de website.

{Bron} https://www.deorkaan.nl/meepraten-over-a8-a9-ov-en-leefbaarheid-in-krommenie-assendelft/?fbclid=IwAR28SNAS2qVzuM8l3SaM6vNA67C5g6s9IvyM9egintzqTzVNnHhnZCzBJ5w


0 reacties

Geef een reactie

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *